
Дієта японця, який отримав Нобелівську премію. Він відкрив принцип, який обіцяє втрату ваги та регенерацію клітин
Дієта японця, який отримав Нобелівську премію. Японський дослідник, що спеціалізується на клітинній біології, відкрив дієту, яка, заснована на скороченні харчової програми, призводить до уповільнення процесу старіння та втрати ваги.
Дієта японця, який отримав Нобелівську премію. Йосінорі Осумі, японський дослідник, що спеціалізується на клітинній біології, відкрив принцип харчування, який обіцяє втрату ваги та регенерацію клітин.
Дієта японця, який отримав Нобелівську премію
Це було настільки інноваційним, що Осумі була нагороджена Нобелівською премією з фізіології та медицини в 2016 році.
Коли ми збільшуємо період, коли ми відчуваємо почуття голоду, клітини переробляють все старе і непотрібне і омолоджуються. Цей процес називається аутофагією.
Якщо досі вважалося, що мало і часто їдять уповільнює накопичення жиру в організмі, японський дослідник суперечить цій теорії. Період, у який ми їмо, називається харчовим вікном, пише realitatea.net.
Згідно з дослідженням, проведеним у 2017 році, ті, хто їсть з 8:00 до 20:00, більш схильні до проблем зі здоров’ям, ніж ті, хто їсть з 8:00 до 14:00.
Коли дієтичне вікно вужче, ризик діабету, анемії або ожиріння нижчий.