
Хоча більшість людей вважають за краще починати ранок з чашки гарячої кави, лікар Влад Чурея детально пояснює, який напій варто вживати в перші години дня, щоб організм добре працював. Ви б не думали про це, чи не так?
Чому корисно пити воду натщесерце?
Професор, доктор Влад Чуря дав румунам кілька важливих порад щодо здорового способу життя. Нещодавно фахівець розповів у соціальних мережах про те, як важливо дотримуватися збалансованого харчування і пити багато рідини.
Більшість румунів вважають за краще починати свій ранок з великої чашки або кухля кави, щоб отримати заряд енергії, необхідний для виконання повсякденних справ
Що ж, лікар рекомендує замість кави зранку випивати склянку води кімнатної температури для хорошого функціонування організму.
Деякі рекомендації для мозку (і всього організму) :
Прокидайтеся якомога раніше. Ідеальний час сну: 21:30. Увечері давайте подумаємо, що ми зробили сьогодні, і сплануємо, що будемо робити завтра.
Перше, що потрібно зробити вранці: подихати свіжим повітрям перед відкритим вікном. Першим напоєм має бути склянка води кімнатної температури. Потім щось солодке: але не цукор, а фрукти чи шоколад», – зазначив експерт.
Чому не рекомендується пити каву в другій половині дня?
Що стосується трьох основних прийомів їжі протягом дня, професор Влад Чуря детально розповідає про те, що і скільки ми повинні їсти на сніданок, обід і вечерю. Нейрохірург також радить не пити каву після 17:00.
“Сніданок. Ніякого поспіху, ніяких аварійних новин, ніяких телефонних дзвінків. Це негатив. Рекомендую послухати музику.
В обід – небагато їжі. Нервовій клітині потрібні свіжі фрукти і овочі, але не імпортні, і вітамін Е (найбільший захисник від хвороби Альцгеймера) – який ми знаходимо в горіхах, насінні, мигдалі, арахісі, персиках, нежирній рибі, там його багато.
Вечір: стейк і келих вина. Я прошу рибу. Надлишок алкоголю впливає на нервові центри!
Не рекомендую пити каву після 17:00, щоб її вистачило на довше. Не забуваймо, що однією з причин хвороби Альцгеймера є саме таке перевантаження мозку.
Ми повинні давати мозку те, що він любить, відповідно до кожного з нас і його маленьких моментів розслаблення. Так само, як ми даємо шлунку десерт, печиво”, – пояснив нейрохірург в Інтернеті.