Цей рецепт один з моїх улюблених. Завжди готую в піст або коли заманеться. Я також люблю поєднувати їх з курячим бульйоном. Вони дуже пухкі та апетитні!
ІНГРЕДІЄНТИ:
– 1 склянка окропу (200 мл);
– 1 чайна ложка цукру (5 г);
– 1 щіпка солі;
– 3 склянки борошна (300 г).
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. У глибокій мисці з’єднайте воду з сіллю і цукром.

2. Після цього додаємо борошно і замішуємо тісто. Воно повинно бути м’яким, гладким і трохи липким.

3. На присипаній борошном робочій поверхні розділіть кульку тіста на вісім рівних частин, сформувавши з них кульки. Накрийте їх шматком фольги.

4. Візьміть кульку тіста і розкачайте його качалкою в круглу коржик, діаметром приблизно 15-20 см.

5. Розігрійте сковороду з достатньою кількістю рослинної олії і обсмажте пиріг на середньому вогні, з двох сторін, до рум’яності.

6. Зробіть те ж саме з іншими кульками тіста.

7. Отримані коржі можна поєднувати як з цукровою пудрою, так і з різними видами варення. Вони дуже смачні! Насолоджуйтесь ними із задоволенням!


Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!