З цим мохіто в коморі ви забудете про компот взимку! Це набагато смачніше і ароматніше! Цей рецепт варто спробувати!
ІНГРЕДІЄНТИ: (на 5 банок 1,5 л)
– 2 кг полуниці;
– 2 лимона;
– 1 пучок м’яти;
– 500 г цукру;
– кип’ячена вода.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Підготуйте всі необхідні інгредієнти: добре вимийте полуницю і м’яту, а лимони наріжте кільцями.

2. Візьміть чисту суху банку і наповніть її до половини полуницею. Додайте кілька гілочок м’яти та дольки лимона. Потім в кожну банку додайте по 100 г цукру.

3. Залийте їх окропом, накрийте кришками і залиште на 30 хвилин.

4. Потім злийте воду з кожної банки в каструлю. Доведіть до кипіння, потім знову заповніть банки.

5. Щільно закрити банки кришками і прибрати в комору! Насолоджуйтесь отриманим напоєм з величезним задоволенням!


Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!