Відверто кажучи, після свят нам трохи набридли салати з майонезом. Тому пропоную вам приготувати цей цікавий і смачний салат!
ІНГРЕДІЄНТИ:
-400 г філе оселедця напівсолоного (без шкіри і кісток);
-2 великі цибулини;
– морква;
-2 столові ложки соєвого соусу;
-2 столові ложки 9% оцту;
-2 столові ложки олії;
-насіння кунжуту — за смаком;
-спеції (ми використовували чорний мелений перець, паприку і каррі) — за смаком.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Цибулю нарізати тонкими півмісяцями (при бажанні можна дрібніше). Викласти в глибоку миску і трохи пом’яти руками, щоб воно пустило сік і стало м’якше.
2. Моркву натерти через крупну тертку. За бажанням можна обсмажити на невеликій кількості олії до розм’якшення, потім залишити остигати.
3. Змішати цибулю і моркву.

4.Філе оселедця наріжте шматочками. Додайте їх у миску, де ви змішали цибулю та моркву.

5. Додайте насіння кунжуту та спеції.
6. Додайте соєвий соус, змішаний з оцтом і олією.

7. Дуже добре перемішуємо салат.

8. Дайте йому просочитися протягом 4 годин. Добре б кожну годину помішувати, щоб цибуля в ньому рівномірно маринувався.
9. Подаємо салат з напівсоленим оселедцем! Рекомендуємо поласувати ним з натуральною картоплею. Це оригінально і смачно!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!