Рецепт морозива зі смаком кави (без міксера)! Кремовий і дуже смачний!

Якщо у вас під рукою немає міксера, але вам хочеться домашнього морозива, тоді цей рецепт для вас. Ви зможете збити його за лічені хвилини, все, що вам потрібно, це проста 0,5л пластикова пляшка.

ІНГРЕДІЄНТИ:

– 1 чайна ложка розчинної кави;

– 1 столова ложка води;

– 250 мл вершків для збитих вершків;

– 30 г цукру.

Примітка: морозиво також можна приготувати з половини кількості збитих вершків і половини молока. Ви також можете замінити цукор медом або кленовим сиропом або фініками.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

1. Розведіть каву у воді.

2. Збиті вершки, цукор і розведену каву перелийте в пластикову пляшку 0,5 л.

3. Закрийте пляшку кришкою і добре струсіть суміш, доки вона не стане пінною. Поставте пляшку в морозилку на 30 хвилин.

4. Через 30 хвилин, коли ви струснете пляшку і перестанете відчувати рідину в ній, морозиво готове.

5. Натисніть на пляшку, і морозиво потече в склянку. Насолоджуйтесь з великим задоволенням!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!

Leave a Comment