Сьогодні ми будемо консервувати вишні на зиму. Рецепт, якого я дотримуюся багато років: без цукру, без стерилізації і, як на мене, найпростіший спосіб зберегти вишню на зиму, як це робила моя бабуся. Взимку відкриваю баночку і додаю в компот, в пиріжки, іноді просто їм ложкою, трохи посипаючи цукром. Вони дуже смачні!
ІНГРЕДІЄНТИ:
– Вишня;
– чисті банки і кришки;
– кип’ячена вода;
– чайна ложка лимонної солі на 1 л банку.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Вишню і банки дуже добре вимити.
2. Наповнити банки вишнею.
3. Потім залийте їх окропом. Поставте на банки жерстяні кришки і накрийте їх рушником або іншим теплим матеріалом. Залиште їх так на 20-30 хвилин.
4. Тим часом ми залишили трохи вишень, які хочемо заморозити на зиму. Як нам це зробити? З митих вишень спочатку видаляємо кісточки, потім перекладаємо в поліетиленові пакети на блискавці і заморожуємо. Це воно!
5. Через 30 хвилин всю воду з банки зливаємо в каструлю. Додайте ще 100 мл чистої води і поставте каструлю на плиту. Доведіть рідину до кипіння.
6. Додайте чайну ложку лимонної солі в кожну банку, потім знову залийте кип’яченою водою з каструлі. Нанизати їх ковпачками. Переверніть їх догори дном і накрийте теплою ковдрою. Дайте їм повністю охолонути.
7. Ось і все! Прибирайте банки в комору і насолоджуйтеся вишнею взимку з величезним задоволенням!
Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких