Вишня на зиму без цукру! Найпростіший рецепт – без стерилізації банок!

Сьогодні ми будемо консервувати вишні на зиму. Рецепт, якого я дотримуюся багато років: без цукру, без стерилізації і, як на мене, найпростіший спосіб зберегти вишню на зиму, як це робила моя бабуся. Взимку відкриваю баночку і додаю в компот, в пиріжки, іноді просто їм ложкою, трохи посипаючи цукром. Вони дуже смачні!

ІНГРЕДІЄНТИ:

– Вишня;

– чисті банки і кришки;

– кип’ячена вода;

– чайна ложка лимонної солі на 1 л банку.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

1. Вишню і банки дуже добре вимити.

2. Наповнити банки вишнею.

3. Потім залийте їх окропом. Поставте на банки жерстяні кришки і накрийте їх рушником або іншим теплим матеріалом. Залиште їх так на 20-30 хвилин.

4. Тим часом ми залишили трохи вишень, які хочемо заморозити на зиму. Як нам це зробити? З митих вишень спочатку видаляємо кісточки, потім перекладаємо в поліетиленові пакети на блискавці і заморожуємо. Це воно!

5. Через 30 хвилин всю воду з банки зливаємо в каструлю. Додайте ще 100 мл чистої води і поставте каструлю на плиту. Доведіть рідину до кипіння.

6. Додайте чайну ложку лимонної солі в кожну банку, потім знову залийте кип’яченою водою з каструлі. Нанизати їх ковпачками. Переверніть їх догори дном і накрийте теплою ковдрою. Дайте їм повністю охолонути.

7. Ось і все! Прибирайте банки в комору і насолоджуйтеся вишнею взимку з величезним задоволенням!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких

Leave a Comment