Смачний персиковий нектар на зиму! Вийде корисніше комерційного!

Завдяки цьому рецепту моя сім’я взимку завжди споживає натуральні та смачні персикові соки, які, дійсно, смачніші та корисніші за магазинні. Рекомендуємо зробити кілька баночок самостійно! Кожен буде вам вдячний за це!

ІНГРЕДІЄНТИ:

– ~ 5 кг персиків;

– ~ 6 л води;

– ~ 400 г цукру.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

1. Очистіть персики від шкірки і наріжте їх четвертинками. Покладіть їх у велику каструлю з товстим дном.

2. Налийте в каструлю воду так, щоб у ній була лише половина персиків. Поставте каструлю на вогонь і варіть персики 40 хвилин з моменту закипання на повільному вогні.

3. Після цього зніміть їх з вогню і подрібніть занурювальним блендером до отримання однорідного пюре.

4. Налийте в каструлю воду, щоб отримати потрібну текстуру соку.

5. Сік знову ставимо на вогонь і варимо 30 хвилин з моменту закипання. Обережно зніміть піну, яка утворюється на поверхні.

6. За 5 хвилин до закінчення кипіння додайте цукор за смаком і дуже добре перемішайте.

7. Розливаємо сік по чистим і сухим банкам, необов’язково стерилізованим. Герметично закрийте їх стерилізованими кришками. Після повного охолодження приберіть їх у комору.

8. З великим задоволенням насолоджуйтеся отриманим соком взимку!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!

Leave a Comment