Цей рецепт настільки простий, що я не міг не спробувати його. Персики – мій улюблений фрукт, тому люблю їх у будь-якому вигляді. І коли я спробувала результат цього рецепту, то вже планувала зберегти не менше 10-20 таких баночок.
ІНГРЕДІЄНТИ:
– 5 кг персиків;
– 800 г цукру (або 1 кг);
– банки 0,7 л.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Вибравши найкращі персики та дуже добре їх вимивши, викладіть їх на тарілку.

2. Кожен персик обдати невеликою кількістю окропу, потім розрізати навпіл, видалити кісточки і очистити від шкірки. Завдяки гарячій воді це буде легко зробити.

3. Стерилізуйте банки і перекладіть в них половинки персиків, перешаровуючи їх цукром. На кожну половинку кладу по столовій ложці.

4. Накрийте банки кришками, не закупорюючи їх щільно. Покладіть їх у велику миску, вистелену кухонним рушником. Налийте туди воду так, щоб вона доходила до половини банки.

5. Поставте каструлю на вогонь і доведіть воду до кипіння. Після цього стерилізуємо персики 30 хвилин на слабкому вогні.

6. Після стерилізації перекладіть персики з однієї банки в іншу так, щоб отримати тільки повні банки. Також влийте сироп, потім щільно закрийте їх кришками.

7. Дайте банкам повністю охолонути до кімнатної температури, а потім зберігайте їх у прохолодному місці, захищеному від прямих сонячних променів. Насолоджуйтеся отриманими взимку персиками з величезним задоволенням!

Бажаємо приємного апетиту в колі ваших близьких!