Сьогодні я поділюся з вами рецептом консервації огірків на зиму. Вони зберігаються свіжими, без кип’ятіння і пастеризації. Взимку огірки будуть такими ж свіжими, хрусткими, ароматними і дуже смачними. Це простий рецепт, який ви також можете спробувати!
ІНГРЕДІЄНТИ:
– 1,6 кг огірків;
– 130 г часнику;
– 130 г цибулі;
– 50 г солі;
– 125 г цукру;
– 70 мл оцту 9%.
*Із вказаної кількості інгредієнтів вийде 4 банки по 0,5 л.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Постоявши огірки в холодній воді не менше години, наріжте огірки кружальцями товщиною близько 4 мм. Помістіть скибочки у велику миску.

2. Очистіть цибулю і наріжте його четвертинками. Помістіть його поверх огірків.

3. Додайте пропущений через прес часник, сіль, цукор і оцет. Дуже добре перемішати і поставити салат маринуватися в холодильник на 6 годин. Обов’язково періодично помішуйте.

4. Розкладіть огірки в стерилізовані банки і залийте зверху всім соком, що залишився. Щільно закрийте їх кришками.

5. Зберігайте салат в коморі і насолоджуйтеся ним взимку з великим задоволенням!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!