Навіть півсотні баночок буде мало! Солодкі та соковиті абрикоси в сиропі на зиму!

Половинки абрикосів в сиропі на зиму. Завдяки нетривалій термічній обробці абрикоси зберігають форму та натуральний смак. Лимонна кислота допоможе краще зберегти консервацію і додасть їй пікантний кислуватий смак. Абрикоси не повинні бути м’якими і перезрілими.

ІНГРЕДІЄНТИ:

– 1 л води;

– 450 г цукру;

– ½ чайної ложки лимонної кислоти.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

1. Абрикоси помийте, розріжте навпіл і видаліть кісточки (перевірте, чи немає черв’яків).

2. Банки (я використовувала 1 л) вимийте з содою і перекладіть в кожну абрикоси, приблизно 12 абрикосів по 24 половинки.

3. Залийте окропом, накрийте банки кришками і дайте абрикосам ошпаритися 15 хвилин.

4. Потім зливаємо рідину в каструлю і додаємо лимонну кислоту і цукор залежно від об’єму води.

5. Ставимо каструлю на вогонь, перемішуємо, доводимо сироп до кипіння і варимо 5 хвилин.

6. Залийте абрикоси киплячим сиропом, щільно закрийте банки, переверніть догори дном, укутайте чимось теплим і дайте повністю охолонути.

Абрикоси дуже добре зберігаються при кімнатній температурі. Вони смачні і принесуть літо у ваш дім у холодну погоду!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!

Leave a Comment