Дуже смачний салат на зиму, який завжди виходить хрустким, ароматним і з особливим смаком – як свіжий. Всі інгредієнти ідеально гармонують один з одним. Це одна з найкращих консервацій на зиму, яку варто скуштувати кожному.
ІНГРЕДІЄНТИ:
– 2 кг огірків;
– 2 кг помідорів;
– 1 кг солодкого перцю;
– 700 г цибулі;
– 2 гострих перцю;
– 1 великий пучок петрушки;
– 2,5 столові ложки солі.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Вимиті огірки наріжте кружечками середньої товщини. Ми використовуємо зубчастий ніж, але це за бажанням.
2. У помідорів видаліть хребет і наріжте їх половинками.
3. Перець очистити від хребтів і насіння і нарізати соломкою.
4. Очищену цибулю вам доведеться нарізати півкільцями.
5. У гострих перців видаляємо насіння і нарізаємо півкільцями.
6. Петрушку порубати, але не дуже дрібно.
7. Покладіть усі нарізані інгредієнти у велику миску. Додати сіль і все перемішати ложкою. Залиште салат на 30 хвилин, щоб пустив сік.
8. Через півгодини ще раз перемішуємо і перекладаємо в банки. Сік, що залишився, розділіть на кількість отриманих банок і розлийте в них.
9. Помістіть банки в каструлю, вистелену кухонним рушником. Накрийте їх кришками, не закриваючи щільно. Налийте в миску холодну воду, щоб вона доходила до «плічок» банок. Доведіть воду до кипіння, потім стерилізуйте банки на слабкому вогні близько 15 хвилин.
10. Дістаємо банки з каструлі, закручуємо кришками і перевертаємо догори дном. Накрийте їх теплою ковдрою і залиште при кімнатній температурі до повного охолодження. Потім зберігайте їх у коморі. Подавайте салат взимку з великим задоволенням!
Салат ідеально поєднується з різними м’ясними і рибними закусками і гарнірами. При подачі на стіл можна скропити невеликою кількістю нерафінованої рослинної олії і, можливо, оцту, і у вас вийде гарний салатик на смак як свіжий.
Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!