
Ароматне, підсмажене м’ясо виходить як справжній шашлик, тільки готується він у духовці. Рецепт відомий, але буду рада, якщо хтось не знає та знадобиться. Так можна приготувати в будь-яку погоду та в будь-яку пору року.
Робити такий шашлик можна хоч із свинини, хоч із курки чи індички. Виходить все смачно, але м’ясо птиці швидше готується.
Нам знадобиться:
Кількість інгредієнтів на 700–750 гр. м’яса, беремо свинину.
- 2-3 ст. л. лимонного соку;
- Приправу для шашлику (суміш спецій) або додайте на свій смак;
- 1/2 ч. л. суміші мелених перців.
- 1 ст. л. цукру без гірки;
- 1/2 ч. л. солі;
- 3 великі цибулини;
- 2 ст. л. оцту;
- Також буде потрібний рукав для запікання.
Покроковий рецепт приготування:
Спершу підготуємо м’ясо. Нарізаємо шматочками, посипаємо перцем, сумішшю приправ (у ній є сіль), 1 ст. л. оцту та 2-3 ст.л. лимонного соку. Добре перемішуємо, втираємо приправи у шматочки м’яса. Накриваємо кришкою і забираємо на 2-3 години в холодильник, можна і довше.
Цибулини нарізаємо кільцями або півкільцями. Засипаємо в миску, додаємо цукор, 1 ст. л. оцту, сіль та трохи води. Перемішуємо і залишаємо на годину промаринуватися.
Через 2-3 години дістаємо м’ясо. Беремо рукав для запікання та зав’язуємо з одного боку. Акуратно на низ викладаємо цибулю, зверху шматочки м’яса та зав’язуємо. Укладаємо його в широку форму або на лист і робимо в рукаві зверху 3-4 проколи.
Ставимо в духовку. Запікати при 220 градусах протягом 45-50 хвилин. Потім дістати, розрізати рукав та розкрити його. Поставити назад ще хвилин на 25. Якраз м’ясо зарум’яниться.
Ароматні шматочки дуже смачні, справді, як шашлик (димка тільки не вистачає), але все одно виходить добре. Бажаю вам приємного апетиту!