Наступила осіння пора року,робимо на зиму заготовки (консервуємо,маринуємо,солимо,квасимо).
Ось і я сьогодні наквасила капусту.Хоча по цьому рецепту можна квасити цілий рік.Я раніше квасила за рецептом наших бабусь. Але коли спробувала за цим рецептом, то квашу вже більше 10 років. Капуста не перекисає,не темніє. Зберігатись у погрибі може до 2-х років і буде біленька.
А рецепт такий:
На 1 літру води
1 стол.лож.солі (повна)
1 стол.лож.цукру(повн.)
Нашинкували капусту,
Натерли моркву, моркви багато не даю бо люблю щоб капуста була біленька перемішали,більше нічого не даю.Наложили в банки під легким пресом ,щоб не м’яти.Залили росолом,накрити кришками з дирками(для зливу води),щоб повітря поступало. І залишаємо на 3 дня в теплому місці,в мене на кухні.Потім коли капуста вквасилась,викидаємо з банок в велику миску і залишаємо на 30-40хв.,що вийшла гіркота.Тим часом помили банки і вже наложуємо капусту щільно разом з соком.
Закриваємо пластмасовими кришками і на холод.
Смачного !