Взимку огірки більше не купую! Цьому рецепту консервації мене навчив друг з Німеччини!

Рецепт смачного салату з огірків на зиму, який чудово підходить як холодну закуску, так і гарнір до багатьох страв. Готується просто, легко і вдало. Його варто спробувати кожній господині!

ІНГРЕДІЄНТИ:

– 3 кг огірків;

– 0,5 кг цибулі;

– 1 пучок кропу;

– 50 мл оцту 9%;

– 80 мл соняшникової рослинної олії;

– 1 столова ложка крупної солі.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

1. Огірки добре вимийте і видаліть кінчики. Наріжте їх кружечками і викладіть в глибоку тарілку.

2. Зверху додайте нарізану півкільцями цибулю, дрібно нарізаний кріп, оцет і рослинне масло. Дуже добре перемішуємо салат і даємо йому просочитися 30 хвилин.

3. Салат з огірків розлийте по стерилізованим банкам з додаванням оцту, а сік, що залишився з банки, розподіліть по банках.

4. Накрийте банки кришками, не закупорюючи їх щільно. Помістіть їх у велику каструлю, вистелену кухонним рушником. Налийте в неї воду так, щоб вона доходила до рівня «вішків» банок.

5. Ставимо каструлю на вогонь. З моменту закипання води стерилізуємо салат 25 хвилин. Потім вийміть банки і щільно закрийте їх кришками.

6. Переверніть банки догори дном і укутайте чимось теплим. Дайте їм охолонути протягом 1 дня, а потім зберігайте в коморі. Насолоджуйтеся салатом з огірків взимку з великим задоволенням!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!

Leave a Comment