Мариновані огірки по-фінськи (на зиму). Без стерилізації! Два роки ми їх масово готуємо!

Найпростіший спосіб консервації огірків!

ІНГРЕДІЄНТИ:

-3 кг огірків;

-3 літри води;

-6 столових ложок нейодованої солі;

-400 г цукру;

-360 мл оцту 9%;

-2 чайні ложки зерен гірчиці;

-3 лаврових листка.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

1. Огірки помити. Залийте їх холодною водою і дайте їм зволожитися протягом 2 годин.

2. Потім видаліть хвостики і наріжте їх шматочками.

3. Приготуйте маринад: налийте воду у велику жароміцну каструлю. Додати сіль, цукор, зерна гірчиці і лавровий лист. Перемішайте. Отриманий розчин доведіть до кипіння.

4. Потім додайте оцет. Перемішайте. Зачекайте, поки маринад знову почне кипіти.

5. У киплячий маринад акуратно ввести підготовлені огірки. Помішуйте кілька хвилин, поки всі огірки не змінять колір.

6. Потім відваріть їх в маринаді 3 хвилини.

7. Гарячі огірки перекладаємо в стерилізовані банки. Залийте їх маринадом, в якому ви їх варили. Закрити їх стерилізованими кришками і щільно закрити.

8.Банки перевернути догори дном і накрити теплою ковдрою до повного охолодження.

9. Отримані банки прибрати в місце зберігання.

10. Подавайте мариновані огірки з великим задоволенням!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!

Leave a Comment