Урожаю не буде: що не можна садити на грядках, де росли огірки. Дачникам на замітку

Якщо ви вже зібрали врожай огірків, потрібно знати, які рослини модно посадити на їх місці. Для отримання хорошого врожаю потрібно дотримуватися правил сівозміни.

Не можна вирощувати на тому самому місці огірки, кабачки, і томати. Земля дуже виснажується, коли на ній ростуть ці рослини. Крім цього, у землі накопичуються збудники різних захворювань. Саме для цього потрібно чергувати посів рослин, щоб запобігти появі хвороб та оздоровити землю.

Огірки не зростатимуть у бідній землі, тому намагаються висмоктати всі корисні речовини із землі.

Хорошим варіантом для посадки після огірків вважається посів сидератів. Ви наситите землю корисними речовинами і захистите грядки від появи бур’янів. Ідеально для цього підійдуть квасоля, боби, горох, редька, гірчиця або ріпак. Такі культури модно посіяти на грядках після вирощування картоплі, кукурудзи та капусти.

Ще після огірків добре буде рости ріпа, редька, редька, буряк, морква і селера.

Якщо є бажання, то на грядці можна виростити картоплю, але перед посадкою землю потрібно підгодувати. На цій же ділянці можна сміливо посадити часник, кріп, петрушку, цибулю та інші пряні трави. Можна зібрати врожай томатів та перцю.

А ще можна посадити на місці огірків кущі смородини, агрусу, або малини.

У жодному разі не висаджуйте на місці після огірків гарбуз, кабачки, кавуни та дині. Ці культури потребують однакових корисних елементів, тому навряд чи після вирощування огірків, у землі залишиться щось корисне.

Після огірків не виросте і капуста, вона не росте на бідній землі.

Джерело

Leave a Comment