Рецептів печеного перцю на зиму дуже багато, але, як на мене, цей рецепт має найбільш вдалий і збалансований склад інгредієнтів.

ІНГРЕДІЄНТИ:
На 1 банку 1 л:
– 8 великих солодких перців;
– 1 гострий перець;
– 1 лавровий лист;
– 1 парасолька кропу;
– 2 гілочки петрушки;
– 3-4 зубчики часнику;
– 1 столова ложка крупної солі;
– 2 ложки цукру;
– 3 столові ложки оцту 9%;
– спеції за смаком (хмелі-сунелі, для моркви по-корейськи, для шашлику);
– кип’ячена вода;
– олія соняшникова (для смаження).
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Почніть з запікання добре вимитого і обсушеного перцю. Щоб це було зручніше, налийте в сковороду холодне масло і додайте перець. Потім накрийте кришкою і дайте перцю обсмажитися з одного боку. Вимкніть вогонь, дочекайтеся, поки масло осідає, а потім переверніть перець. Знову накрийте кришку і продовжуйте смажити.

2. Перекладаємо запечені перці в стерилізовані банки і засипаємо їх продавленим часником, смаженим перцем чилі, зеленню і спеціями.

3. Нарешті додайте в кожну банку сіль, цукор і оцет.

4. Залийте їх окропом і щільно закрийте (стерилізованими) кришками.

5. Банки трохи покатати на столі, щоб сіль і цукор повністю розчинилися, перевернути догори дном і накрити теплим рушником. Дайте їм повністю охолонути до кімнатної температури, а потім приберіть їх у комору. З великим задоволенням насолоджуйтеся отриманими перцями взимку!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!