З цієї статті ви дізнаєтеся, як приготувати смачне медове і горіхове печиво. Це простий і швидкий рецепт, який передбачає змішування звичайних інгредієнтів, формування кульок з тіста та випікання їх у духовці. Кінцевий результат — хрустке та солодке печиво, яке ідеально підходить для насолоди за чашкою чаю!
ІНГРЕДІЄНТИ:
– 100 г вершкового масла;
– 80 г цукрової пудри;
– 10 г ванільного цукру;
– сіль (за смаком);
– 2 яйця;
– 140 г меду;
– 1 чайна ложка розпушувача;
– 430 г борошна;
– 80 г ядер волоських горіхів.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. У глибоку миску додайте масло, сіль, цукрову пудру і ваніль. Збийте інгредієнти міксером до однорідності.
2. Після цього додайте яйця, потім мед.
3. Поступово просійте борошно та розпушувач безпосередньо в миску. Перемішуйте тісто лопаткою,
4. Накрийте миску харчовою плівкою і поставте в холодильник на 1 годину.
5. Серцевину волоського горіха дрібно порубати ножем.
6. Дістаньте тісто з холодильника і сформуйте з нього кульки. Наполовину занурте їх у подрібнені ядра волоських горіхів і викладіть на деко, застелене папером для випічки.
7. Випікайте бісквіти в розігрітій до 180°C духовці 20 хвилин.
8. Дістаньте їх з духовки та насолоджуйтесь!
Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!