Швидке печиво з медом і горіховою серцевиною!

З цієї статті ви дізнаєтеся, як приготувати смачне медове і горіхове печиво. Це простий і швидкий рецепт, який передбачає змішування звичайних інгредієнтів, формування кульок з тіста та випікання їх у духовці. Кінцевий результат — хрустке та солодке печиво, яке ідеально підходить для насолоди за чашкою чаю!

ІНГРЕДІЄНТИ:

– 100 г вершкового масла;

– 80 г цукрової пудри;

– 10 г ванільного цукру;

– сіль (за смаком);

– 2 яйця;

– 140 г меду;

– 1 чайна ложка розпушувача;

– 430 г борошна;

– 80 г ядер волоських горіхів.

СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:

1. У глибоку миску додайте масло, сіль, цукрову пудру і ваніль. Збийте інгредієнти міксером до однорідності.

2. Після цього додайте яйця, потім мед.

3. Поступово просійте борошно та розпушувач безпосередньо в миску. Перемішуйте тісто лопаткою,

4. Накрийте миску харчовою плівкою і поставте в холодильник на 1 годину.

5. Серцевину волоського горіха дрібно порубати ножем.

6. Дістаньте тісто з холодильника і сформуйте з нього кульки. Наполовину занурте їх у подрібнені ядра волоських горіхів і викладіть на деко, застелене папером для випічки.

7. Випікайте бісквіти в розігрітій до 180°C духовці 20 хвилин.

8. Дістаньте їх з духовки та насолоджуйтесь!

Бажаю приємного апетиту в колі ваших близьких!

Leave a Comment