Сьогодні будемо продемонструвати як ми коптимо свинину на дачі на дачі і як отримуємо дуже смачну і ароматну домашню ковбасу. Все просто і легко. Потрібно лише виконати кроки, описані в рецепті.
ІНГРЕДІЄНТИ:
– свиняча грудка;
– сіль;
– гвоздика, ягоди чорного перцю і запашного перцю (за смаком);
– 4-5 лаврових листків,
– 5-6 зубчиків часнику..
ШЛЯХ ПІДГОТОВКА:
1. Шматочки свинячої грудки добре промийте і довільно наколіть ножем на їх поверхню. Вони мають бути достатньо глибокими, щоб розсіл легше проникав у м’ясо та краще солився.


2. У зв’язку з тим, що наша коптильня маленька і ручна, м’ясо будемо різати на шматочки поменше. Дієш відповідно до своєї коптильні.

3. Покладіть шматочки м’яса у велику каструлю і залийте водою так, щоб її рівень був на 5-10 см вище. Але, наливаючи воду, будьте обережні, використовуйте градуйований стакан, щоб знати, скільки ви налили. Нам знадобилося 5 л.


4. Далі вийміть м’ясо з води і посоліть. Додамо 500 г; 100 г на кожен літр води. Також додайте лавровий лист, гвоздику, горошини чорного перцю і запашний перець. Поставте каструлю на вогонь і доведіть розсіл до кипіння. Потім зніміть з вогню і дайте охолонути.


5. Коли повністю охолоне, додайте подрібнені зубчики часнику і м’ясо (мишкою вгору). Помістіть миску в холодильник на 3 дні.

6. Через 3 дні м’ясо необхідно вийняти з розсолу і обсушити. Підвішували на дротяні гачки і сушили 4-5 годин за допомогою вентилятора. Цей етап дуже важливий, тому що якщо на ньому залишиться волога, м’ясо вийде гірким.

7. Тепер можна переходити до самого етапу копчення. Ми зробили це в газовій коптильні ручної роботи. Я тримала м’ясо півгодини на сильному вогні і годину на слабкому.


8. Яке чудове частування я отримав!


Бажаю вам і вашим близьким гарно провести час!