Кекс «Горіхова мазурка» з сухофруктами

інгредієнти:

Чорнослив – 0,5 скл.

Курага – 0,5 скл.

Ізюм – 0,5 скл.

Волоські горіхи – 1 скл.

Яйця курячі – 3 шт.

Цукровий пісок – 1 скл.

Борошно – 1 скл.

Маргарин – 100 г

Сода – 0,5 ч. л.

Сік лимона – 0,5 шт.

Мед – 2 ст. л.

приготування:

1. Ріжемо чорнослив на дрібні шматочки.

2. Курагу нарізати шматочками. Ізюм промиваємо і висушуємо.

3. Волоські горіхи рубаємо на кілька частин (але не в порошок, шматочки горіхів повинні відчуватися в кексі).

4. У миску розбиваємо яйця, додаємо цукровий пісок. Перемішуємо їх вінчиком (НЕ міксером) до однорідного стану. Поступово всипаємо борошно, перемішуємо ложкою або вінчиком. Соду гасимо оцтом і додаємо в тісто.

5. Маргарин розтоплюємо до рідкого стану і виливаємо в тісто (попередньо трохи охолоджуємо маргарин, щоб він не був занадто гарячим, а то яйця в тісті можуть згорнутися). Додаємо лимонний сік

і рідкий мед (краще брати світлий). Тепер додаємо порубані сухофрукти і горіхи.

6. Все добре перемішуємо. Тісто саме по собі має вийти не дуже густим.

7. Переливаємо тісто з сухофруктами в форму, яку попередньо змащуємо маслом або обкладаємо папером для випічки.

8. Ставимо в духовку, розігріту до 150-160 ° C. Випікаємо приблизно 35 хвилин.

9. Кекс подаємо охолодженим.

Джерело

Leave a Comment