Насипний яблучний пиріг

Найкращий сніданок для мене це той, який можна приготувати з ночі. Звичайно хотілося б завжди готувати його вранці, але сил не завжди вистачає. Сьогодні відкрила для себе ще один прекрасний рецепт, ніякого масла, яєць і молочних продуктів. Дуже просто і смачно!
інгредієнти:
Борошно – 1ст.
Манка – 1ст.
Цукор – 0,5 ст.
Сода – 1ч.л.
Кориця – 1 / 3ч.л.
Сіль – щіпка
Яблука -. 6шт (приблизно 1,5 кг)
Олія для змащування форми
Цукрова пудра для присипки
Форма діаметром 19см.

приготування:
1. Духовку розігріваємо до 180 градусів
2. У форму для випікання викладаємо коло з пергаменту по діаметру трохи більше дна, змащуємо його олією.
3. Змішуємо в мисці всі сухі інгредієнти. Яблука очищаємо від шкірки (я взяла спеціально 6шт. Однакового розміру, щоб легше було робити однакові прошарки).
4. Викладаємо 1/4 частину сухої суміші, потім натираємо на крупній тертці два яблука (нехай вас не бентежить сік, він нам потрібен, щоб пиріг вийшов не сухий). Повторюємо три рази і закінчуємо шаром сухої суміші.
5. Зверху рівномірно злегка скроплюємо олією, скориставшись розпилювачем.
6. Відправляємо в духовку на 40хв., Дістаємо і даємо охолонути. Відправляємо на ніч в холодильник. А вранці прибираємо пергамент, трохи присипаємо цукровою пудрою, нарізаємо і насолоджуємося смачним і соковитим пирогом!
Приємного апетиту!

Джерело

Leave a Comment