Бісквітний рулет із яблуками! Дуже просто, шматочки яблук і бісквітне тісто, спекли рулет, згорнули і готово. По суті, та сама Шарлотка тільки в іншому вигляді.

Необхідні продукти:
Бісквіт (30*40 см)
5 яєць
80 г цукру
100 г борошна
1/2 ч. л. розпушувача
2 ч. л. ванільного цукру
2 ст.л. теплої води
Начинка:
600…650 г яблук
2 ст.л. лимонного соку
0,5-1 ч.л. кориці
Покроковий процес приготування:
Духовку розігріваю до 180°С.
Для початку потрібно підготувати яблука.
Стиглі, сезонні яблука потрібно почистити та нарізати тонкими шматочками.
Додаю до них лимонний сік та перемішую
Яблука викладаю на деко з пергаментним папером, в один шар. Присипаю корицею.

Поки що відкладаю убік і готую бісквітне тісто.
Білки відокремлюю від жовтків.
До білків додаю щіпку солі та збиваю до появи пишної піни. Тепер трохи підсипаю цукор і збиваю до стійких піків. Наприкінці всипаю ванільний цукор.
На мінімальній швидкості по одному підмішую жовтки.
Борошно змішую з розпушувачем.
Половину просіюю в миску і акуратно перемішую лопаткою. Вливаю воду по краю миски.
Просіюю борошно, що залишилося, і ще раз перемішую. Готове тісто викладаю на яблука, розрівнюю.

Бісквіт потрібно випікати при 180 ° С – 20 … 25 хвилин.

Я печу на середньому рівні в духовці, режим верх+низ, без конвекції.
Готовий бісквіт відразу ж перевертаю на аркуш пергаменту і знімаю верхній папір.

За допомогою нижнього листа згортаю в рулет, відразу ж, ще гарячим.
Скручую його в цей же пергамент і залишаю охолонути.

Перед подачею на стіл присипаю цукровою пудрою.
Ріжеться рулет легко, не кришиться. З’їдається зазвичай швидко, а якщо залишиться, то зберігати можна загорнутим у папір. Вдалої випічки!
