Опара
300 мл молока
5 гр сухих дріжджів
20гр цукру ( =1 ст л без горки)
150 гр муки
1) до теплого молока додаємо цукор
2) дріжджі змішуємо з мукою
3) змішуємо все до однорідної консистенції; накриваємо полотенцем і відставляємо в тепле місце на 30 хв, щоб підросло
Тісто
опара
500 гр муки
4 гр солі
2 яйця
60 гр цукру
100 гр мягкого масла + 100 гр для начинки
1) змішуємо яйця з цукром, сіль, додаємо опару; перемішуємо
2)додаємо мягке масло, муку і замішуємо тісто ( тісто спочатку липкувате, але якщо його місити, воно швидко буде досить еластичне, мягке; тому муку не додавайте більше, хіба чуть присипати стіл, грам 10)
3) з тіста робимо колобочок, кладемо в суху посудину, накриваємо полотенцем і ставимо в тепле місце на 1-1,5 щоб добре підросло
Начинка
100 гр мягкого масла
150 гр цукру
20 гр кориці
Заливка
50 мл молока
50 гр пудри
250 гр маскарпоне
З‘єднуємо маскарпоне, тепле молоко і пудру
Формуємо синабони:
1)розкачуємо тісто, що підійшло в тонкий прямокутник( розмір приблизно 60х45см)
2) кладемо мягке масло, розприділяємо по всій поверхні
3) посипаємо по маслу сумішшю кориці з цукром
4) скручуємо в рулет, не туго; розрізаємо рулет за допомогою зубної нитки на кусочки шириною в 3 см
5) край тіста кожного синабона підвертаємо під низ і кладемо булочки на пергамент, накриваємо полотенцем і залишаємо в теплому місці ще на 30-50 хв щоб підросли
6) випікаємо при 180 гр 20-25 хв
7)дістаємо синабони і поки вони ще гарячі поливаємо заливкою.
Смачного ![]()
![]()
![]()
