Дуже гарний і смачний десерт, смак якого нагадує морозиво. Готується легко і швидко, на сковороді. Обов’язково спробуйте!
ІНГРЕДІЄНТИ:
Для стільниць:
-250 г борошна;
-70 г цукру;
-130-150 г вершкового масла.
Для крему:
-500 г ряжанки;
-2 яйця;
-150 г цукру;
-8 г ванільного цукру;
-2 столові ложки кукурудзяного крохмалю;
-50 г вершкового масла.
Інше: білий шоколад — для прикраси.
З цих інгредієнтів вийде торт діаметром 18 см.
СПОСІБ ПРИГОТУВАННЯ:
1. Приготуйте тісто: змішайте в мисці просіяне борошно і цукор. Періодично вмочуючи в них холодне масло (попередньо його можна потримати в морозилці), протерти через крупну тертку.
2. Перемішуємо все руками, щоб вийшло пісочне тісто.
3. Перекласти тісто на 2 форми, розділивши його на 2 приблизно рівні частини.
4. Ставимо каструлі на помірний вогонь і готуємо тісто до золотистого кольору, періодично помішуючи. В результаті у вас вийде така собі крихта. Стежте, щоб вони не підгоріли, щоб вони не загірчили.
Звичайно, ви можете спекти тісто в духовці: рівномірно розподіліть його на деку, застеленому папером для випікання, і випікайте приблизно 20 хвилин у духовці, розігрітій до 180°C.
5. Приготуйте крем: в каструлю з товстим дном покладіть яйця, цукрову пудру, ванільний цукор і крохмаль. Дуже добре перемішайте, щоб не було грудочок.
6. Додати сметану. Перемішайте.
7. Варити вершки на повільному вогні, безперервно помішуючи, 1 хвилину з моменту загустіння і появи перших бульбашок.
8. Зніміть вершки з вогню. Додайте до нього масло. Перемішати до однорідності.
9. Зберіть торт на підносі, всередині регульованого кільця, вистеленого ацетатною фольгою: викладіть кілька столових ложок крихти всередину кільця, щоб вийшов тонкий верх.
10. Зверху покриваємо тонким шаром гарячого крему.
11. Продовжуйте чергувати крихти та крем, поки не закінчите їх. Останнім шаром повинен бути крем.
12. Поверхню торта посипати пропущеним через дрібну тертку шоколадом.
13. Потім поставте в холодильник на ніч, щоб воно просочилося і застигло.
14. Зніміть кільце та ацетатну фольгу навколо торта.
15. Порціонуйте і подавайте із задоволенням! Він м’який, ніжний і дуже смачний!
Бажаємо приємного апетиту в колі ваших близьких!