
Майже класичний рецепт, виходить смачно і швидко.
Для приготування вам будуть потрібні такі інгредієнти:
- мед – 1 стакан;
- цукор – 1 стакан;
- борошно – 2 склянки;
- яйця – 5 шт;
- сода – 1 ст.л;
- оцет – 4 ст.л.
Для приготування крему візьміть:
- сметана – 1 л;
- цукор – 100 г;
- лимонна кислота – трохи.
Мед і цукор змішуємо, доводимо до кипіння і всипаємо просіяне борошно в 2 етапи, добре перемішуємо.
Знімаємо з вогню і збиваємо міксером, по 1 додаємо яйця, збиваємо. Тісто має бути рідким.
Соду гасимо оцтом і вливаємо в тісто, швидко перемішуємо.
Тісто ділимо на 4, 6 або 8 частин.
Форму застеляємо пергаментом і виливаємо тісто.
Духовку розігріваємо до 200 градусів і випікаємо кожен корж 7 – 10 хвилин.
Охолоджуємо коржі.
Сметану збиваємо з цукром і лимонною кислотою.
Формуємо торт, змащуючи коржі, обмазуємо з боків і посипаємо крихтою.
Ставимо в холодильник на ніч.