
Рецепт японського бісквіта – Готується з 110 г борошна, 6 яєць, 80 мл молока, 90 г цукру і…
Необхідні інгредієнти:
- 50 мл олії
- 110 г борошна
- 80 мл молока
- 6 холодних яєць
- 1 щіпка солі
- Половина чайної ложки лимонного соку
- 1 чайна ложка ванільного цукру
- 90 г цукру
Спосіб приготування:
Розігрійте олію майже до гарячого стану. Висипаємо в миску, додаємо просіяне борошно і перемішуємо лопаткою до однорідності. Додайте тепле молоко (кімнатної температури) і знову гомогенізуйте. Також віночком змішуємо 5 жовтків і 1 ціле яйце.
Окремо змішати білки, що залишилися (5), поступово додаючи сіль, лимонний сік, ваніль і цукор. Перемішуємо, поки не отримаємо тверду і глянсову піну, не менше 5 хвилин. Додайте 2-3 лопатки піни в жовткову суміш і дуже ретельно перемішайте до однорідності. Потім перекладаємо тісто в залишилася піну і перемішуємо, круговими рухами знизу вгору.

Деко розміром 10*20 см (або кругле деко 18 см) застелити папером для випікання і перекласти в нього тісто. Уніформуйте, вдарте кілька разів об піднос. Ставимо лоток в інший лоток з теплою водою. Рівень води повинен бути 1,5-2 см.

Поставте все в розігріту до 170 градусів духовку на 20 хвилин. Протягом цього часу дверцята духовки не відкриваємо! Через 20 хвилин зменшіть температуру до 150 градусів і випікайте бісквіт ще 50-60 хвилин.
Вимкніть вогонь і дайте бісквіту повільно охолонути в духовці, не відкриваючи дверцята, протягом 15 хвилин. Поки охолоне в духовці, трохи схопиться. Після цього виймаємо з дека, знімаємо папір для випічки і даємо повністю охолонути.
Примітка. Температура випікання та характеристики кожної духовки є найважливішими елементами цього рецепту. Якщо температура в духовці коливається, бісквіт провисне або залишиться сирим.


Смакуйте із задоволенням! Хороший апетит!