
Якщо готуватимете ці оладки, то робіть відразу побільше – вони дуже смачні! Ось начебто звичайні оладки, але чомусь у нашій родині вони з’їдаються моментально. У мене чоловік та діти їх прямо зі сковороди хапають.
Рецепт точно заслуговує на увагу! Адже він дуже простий!
Нам знадобиться:
- кефір – 200 мл
- борошно – 200-230 гр
- яйця – 2 шт
- сіль – 0,5 чайної ложки
- сода – 0,5 чайної ложки
- цибуля зелена – 1 пучок
- олія, щоб посмажити оладки
Покроковий рецепт приготування:
Починаємо готувати тісто для оладок. Воно кефірне, і саме тому оладки виходять такими повітряними та смачними.
Кефір перед приготуванням потрібно трохи нагріти на плиті, приблизно до 40 градусів – так він краще взаємодіятиме з содою та іншими інгредієнтами.
Змішуємо теплий кефір, соду та сіль. Перемішуємо та вливаємо яйце. Як тільки знову розмішали – черга борошна (його раджу просіяти, це додасть додаткову пишність тісту).
Додаємо в тісто пучок дрібно нашаткованої зеленої цибулі. Але взагалі можна не обмежуватися тільки цибулею. Якщо хочете, додавайте іншу зелень: кріп чи петрушку, чи кілька видів зелені.
ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: в тісті не потрібен цукор, це несолодкі оладки.
Тут все як зі звичайними оладками: ложкою викладаємо тісто на сковороду з олією і смажимо по парі хвилин з кожного боку.
Раджу подавати до таких оладок сметану, часниковий соус, теж дуже смачно! Приємного апетиту!