Коли “звичайні” оладки набридли, готую із зеленою цибулею. Пишні, смачні

Якщо готуватимете ці оладки, то робіть відразу побільше – вони дуже смачні! Ось начебто звичайні оладки, але чомусь у нашій родині вони з’їдаються моментально. У мене чоловік та діти їх прямо зі сковороди хапають.

Рецепт точно заслуговує на увагу! Адже він дуже простий!

Нам знадобиться:

  • кефір – 200 мл
  • борошно – 200-230 гр
  • яйця – 2 шт
  • сіль – 0,5 чайної ложки
  • сода – 0,5 чайної ложки
  • цибуля зелена – 1 пучок
  • олія, щоб посмажити оладки

Покроковий рецепт приготування:

Починаємо готувати тісто для оладок. Воно кефірне, і саме тому оладки виходять такими повітряними та смачними.

Кефір перед приготуванням потрібно трохи нагріти на плиті, приблизно до 40 градусів – так він краще взаємодіятиме з содою та іншими інгредієнтами.

Змішуємо теплий кефір, соду та сіль. Перемішуємо та вливаємо  яйце. Як тільки знову розмішали – черга борошна (його раджу просіяти, це додасть додаткову пишність тісту).

Додаємо в тісто пучок дрібно нашаткованої зеленої цибулі. Але взагалі можна не обмежуватися тільки цибулею. Якщо хочете, додавайте іншу зелень: кріп чи петрушку, чи кілька видів зелені.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: в тісті не потрібен цукор, це несолодкі оладки.

Тут все як зі звичайними оладками: ложкою викладаємо тісто на сковороду з олією і смажимо по парі хвилин з кожного боку.

Раджу подавати до таких оладок сметану, часниковий соус, теж дуже смачно! Приємного апетиту!

Джерело

Leave a Comment